Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101 (zdarma)
ED SHEERAN - Perfect
Playlist
ED SHEERAN
Perfect
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor

Nabídky práce

Mediální konzultant pro rádia

Tvoříme nejširší síť profesionálních konzultantů v ČR pro rozhlasovou reklamu. Svému řemeslu rozumíme a rozhlasovou kampaň chápeme jako investici. Naučíme vás plánovat kampaně tak, aby přinášely maximální efekt a pomohly vašim klientům najít nové zákazníky a budovaly jejich značku.

Hledáme mediální konzultanty pro jižní Čechy.

Náplň práce:

  • osobní jednání s přímými klienty a poskytování konzultací
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (inzerce v rádiu)
  • analýza a monitoring reklamního trhu ve svěřeném regionu
  • reprezentace největšího obchodního zastupitelství rádií v České Republice
  • návrhy reklamních kampaní, podíl na výrobě reklamního spotu
  • kompletní zodpovědnost a realizace celého obchodního případu
  • spolupráce s dalšími odděleními v rámci obchodu
  • péče o stávající klienty

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenost z obchodní pozice – přímý prodej, call centrum, apod.
  • zkušenosti z mediální oblasti výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrá znalost práce na PC
  • zodpovědnost, aktivní přístup k práci
  • ochotu učit se, odolnost vůči stresu, kreativita
  • vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • orientace na stanovené cíle a výsledky

Nabízíme:

  • zázemí ve velkém obchodním zastupitelství
  • spolehlivého zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí, firemní akce a benefity
  • vstupní zaškolení a další profesní rozvoj v rámci pracovní pozice
  • fixní plat s motivačním provizním systémem
  • mobilní telefon, notebook

Vaše životopisy či případné dotazy zasílejte prosím na adresu dita.kocerova@radiohouse.cz.
Telefonní kontakt 606 765 141.