Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101 (zdarma)
REMBRANDTS - I'll Be There For You
Playlist
REMBRANDTS
I'll Be There For You
Právě vysílá:
Simona Krajíčková
Víkend na Hitrádiu Faktor

Hitrádio Faktor má Mývala! Xindl X mu ho půjčil na celý týden!

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků posledních let Xindl X pouští do divočiny hudebního světa dalšího ze svých svěřenců! Tentokrát je to Mýval, mezi fanoušky asi nejoblíbenější hit jeho nového alba Kvadratura záchranného kruhu! Za tuhle desku mimochodem dostal Xindl nominaci Akademie populární hudby v kategorii zpěvák roku.

Mývala můžete exkluzivně slyšet už tento týden - ovšem pouze na Hitrádiu! Proč? Pro mývalí kvoč (anebo jaký zvuk to zvíře vlastně dělá). S Ondrou Ládkem alias Xindlem X jsme kamarádi a tak nám svůj nový singl dal o celý týden dřív než všem ostatním!

V hitu Mýval Xindl X s vtipem sobě vlastním vypráví o tom, jakou holku v kterém městě míval a co z toho všechno bylo. Klip je, jak už je u Xindla zvykem, animovaný, tentokrát však v komiksovém stylu.

 

Sám Xindl X má k Mývalovi hodně blízko:  „K Mývalovi mám hodně srdeční vztah. Tenhle text jsem na koncertě hrál už před osmi lety na melodii americké lidové písně se stejným tématem. Během let se pak nashromáždilo hodně slok o hodně městech a pak mne jednoho dne napadla i úplně nová melodie. "

"Je to písnička, co mě na koncertech udržuje ve střehu, protože se pokaždé snažím město, kde zrovna hrajeme do ní zakomponovat. A občas se stává, že si to zapomenu připravit dopředu a rým začínám vymýšlet, až během toho, co už Mývala hrajeme. Takže bylo jasné, že z písně musí být singl, aby nám v repertoáru vydržela co nejdéle a já byl tím pádem neustále ve střehu.“

Ať se vám Mýval líbí - až do 27. dubna jej můžete slyšet jenom na Hitrádiu Faktor.