Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101 (zdarma)
TAIO CRUZ & KYLIE MINOGUE - Higher
Playlist
TAIO CRUZ & KYLIE MINOGUE
Higher
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Vychází Mamma Mia a Abba ohlašuje comeback!

Deset let po uvedení úspěšného filmu Mamma Mia! je v kinech pokračování Mamma Mia! Here We Go Again. Při této příležitosti připomínáme singl When I Kissed The Teacher ztvárněný zpěváky z filmu – Lily James, Jessicou Keenan Wynn, Alexou DaviesCeliou Imrie. K singlu byl natočen i videoklip. Soundtrack spolu s filmem spatřil světlo světa 13. července a od té doby slaví úspěch po celém světě. Hlavních rolí se opět ujala Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth nebo Amanda Seyfried. První díl celosvětově vydělal přes neuvěřitelných 600 milionů dolarů a jeho soundtrack, kterého se po světě prodalo přes 7 milionů kopií, se v Česku stal nejprodávanějším albem roku.

 Skladby k filmu, které nutí smát se, tancovat a milovat, opět vycházejí z tvorby legendární švédské formace ABBA. Produkce se ujala Judy CraymerGary Goetzman.

No a o tom, že legendární švédská čtveřice Abba ohlásila návrat jsme vám už taky říkali. Ano, ikony popu se chystají na virtuální turné a zapějí na něm dokonce ne jednu, ale hned dvě úplně nové písničky.

"Cítili jsme, že po nějakých 35 letech by mohla být zábava znovu spojit síly a jít do nahrávacího studia. A tak jsme to udělali," svěřili se v pátek Agnetha, Benny, Bjorn a Anni-Frid na společném účtu na Instagramu a dodali: "A bylo to, jako by se zastavil čas, jako bychom si dali jen krátké prázdniny."