Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
BRITNEY SPEARS - Everytime
Playlist
BRITNEY SPEARS
Everytime
Právě vysílá:
Matyáš Palkovič
Odpoledne na Hitrádiu Faktor

SNĚHOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ

K zimní zábavě jsou ve Skiareálu Lipno perfektní podmínky. K dispozici je více než 7 kilometrů sjezdovek s technickým i přírodním sněhem, v provozu jsou všechny lanové dráhy a stejně tak vynikající lyžařská škola. Skiareál je pro vás otevřený denně od 8.30 do 16 hodin od pátku i pro večerní lyžování od 18 do 21 hodin.

Nejvíce km sjezdových tratí na české straně Šumavy. To je Lipno! 

Zima se vrátila do Skiareálu Lipno a všichni milovníci zimního sportování si tak mohou užívat kilometry perfektně upravených sjezdových tratí. V provozu jsou všechny lanovky a více než 7 km sjezdovek. Nechybí ani výukové hřiště Foxpark, které využívají především velcí i malí začátečníci. Každé úterý a čtvrtek od 18 hodin se v něm mimo lyžování také bobuje. Lišák Fox tam pořádá závody o ceny v rodinném bobování. Na návštěvníky je připravená také plně vybavená půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Při online rezervaci navíc ušetříte 15 %. Rodiny s dětmi můžou využít 20% slevu na víkendový jednodenní skipas, a to bez rozdílu nákupu online nebo přímo na místě.

Zábava a zážitky na svazích i mimo ně

Lyžování na Lipně můžete také doplnit návštěvou oblíbené Stezky korunami stromů, protože je otevřená celoročně. I v lednových dnech si užijete nádhernou procházku v blízkosti zasněžených vrcholků stromů, vyzkoušíte adrenalin i znalosti z lesní a ptačí říše. Stezka má otevřeno každý den od 10 do 16 hodin.

Pro připomenutí starých časů je v hotelu Element v únoru a v březnu k dispozici Seidelův zimní fotokoutek. Známý a originální fotograf Šumavy je považovaný za kronikáře dávno uplynulé doby. Díky jeho fotografiím se můžete vrátit o 100 let zpátky prohlédnout si na náměstí před hotelem Element jeho autentické fotografie nebo si pořídit si vlastní snímek v dobových kulisách a s potřebnými rekvizitami. Od 1. února do 16. března je v kongresovém sálu hotelu Element připravený fotokoutek, z kterého si odnesete svou fotku se zašlou patinou přelomu 19. a 20. století.

Lyžování na Lipně je ve skvělé kondici. Upravené sjezdovky, atraktivní zážitky a gastronomie i slevy pro rodiny s dětmi zvou do Skiareálu Lipno všechny, kteří touží pro skvělé zábavě a vynikajících službách!

Všechny informace najdete zde