Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
CALVIN HARRIS & RIHANNA - This Is What You Came For
Playlist
CALVIN HARRIS & RIHANNA
This Is What You Came For
Právě vysílá:
Matyáš Palkovič
Odpoledne na Hitrádiu Faktor

HUDEBNÍ ŠAMPIONÁT POKRAČUJE I V LISTOPADU: Vyhrávejte desetitisíce, mobily a letenky do New Yorku!

snidane_velka_image_1280x384

Tento rok vám Dominik s Kateřinou ve Snídani šampionů rozdali už 400 000 KORUN!

A nekončí :)

HUDEBNÍ ŠAMPIONÁT Hitrádia Faktor hrajeme i v listopadu!

I Vy můžeze vydělat ušima desítky tisíc za 10 deset vteřin.

Jak se k nim dostat? JE TO JEDNODUCHÉ!

Poslouchejte od 31. října  Hitrádio Faktor každý den v 8:08, dovolejte se včas do studia a poznejte NOTORICKY ZNÁMÝ POPOVÝ HIT!

Takhle jednoduché to je!

No dobře, i tentokrát  jsme vám to trochu ztížili... HIT, který zná úplně každý, jsme malinko pozměnili... A udělali z něj dechovku, country, reggae nebo jiný hudební žánr...

30 vteřin ukázky, 10 vteřin na odpověď, správné jméno interpreta a hitu - a peníze jsou vaše! Každý den MINIMÁLNĚ 5000 KORUN!

A pozor! Listopadový HUDEBNÍ ŠAMPIONÁT Hitrádia Faktor vyšperkují šťastné pátky. Ať už v pátečním soutěžním kole uhádnete hudební ukázku nebo ne, získáte bonusovou výhru, kterou je  mobilní telefon  Xiaomi Redmi 10 5G 4/128 GB a limitovaná edice SIM karty Dvakrát více kreditu od Tesco Mobile.

25951_vinocna_kampan_limitka_banner_750x470_radio_1

Tesco Mobile je moderní virtuální operátor využívající inteligentní síť O2. Cílem Tesco Mobile je nabízet jednoduché a výhodné telco řešení. To dokazuje i legendární edice SIM karty 2x více kreditu. Díky ní získávají zákazníci automaticky dvojnásobek kreditu při každém dobití. SIM kartu lze vyhrát nebo zakoupit v prodejnách Tesco a na webu tescomobile.cz

A to pořád není vše! Máme pro vás i super bonus 2 letenky do New Yorku v hodnotě 40.000 korun!

Super bonus bude ve hře v termínu od pondělí 14. listopadu do středy 16. listopadu, tedy těsně před státním svátkem 17. listopadu, kterým je Den boje za svobodu a demokracii. Můžete získat výhru, kterou byste si před listopadem 89 těžko užívali. 

Super bonusovou výhru od  Letiště Leoše Janáčka Ostrava  získá soutěžící, který uhádne soutěžní hudební ukázku.

Soutěžící, kteří vyhrají letenky po krátkém cca 45minutovém letu z Ostravy do Varšavy a chvilce odpočinku na Varšavském letišti, nasednou do moderního letadla Boeing 787 Dreamliner s kapacitou 252 cestujících, které LOT využívá na svých dálkových letech. Celková doba letu je od 12 hodin 15 minut (v závislosti na tom, který den se letí). V New Yorku cestující přiletí na jedno z nejvytíženějších letišť světa JFK. V New Yorku na ně čekají ikonická místa jako Socha Svobody, Manhattan, gigantický vánoční stromek ve slavném Rockefellerově centru, někdejší nejvyšší budova světa Empire State Building, světoznámé galerie, koncerty, zápasy NHL či NBA, kouzelná vánoční atmosféra a nespočetné množství nákupů. 

Nekupujte svým blízkým na Vánoce ponožky. Pořiďte jim raději zážitek, ten jim nikdo nevezme. Ideálně letenku, či zájezd s odletem z Letiště Leoše Janáčka Ostrava! 

Letiště Ostrava je vstupní brána do Moravskoslezského kraje, ale také brána pro obyvatele kraje na cesty do celého světa.

K moři se z Ostravy létalo od února až do listopadu, v nejsilnější sezóně do 16 destinací v 6 zemích.  Nejpopulárnější destinace jsou Antalya, Burgas, Hurghada, Marsa Alam a Heraklion. Celkově letiště odbavilo za 10 měsíců letošního roku přes 275 000 cestujících, což je o 110% více než loni a jen 14% pod úrovní předcovidového roku 2019. Do Egypta se létá až do 23. listopadu, poslední zájemci o teplé chvíle na pláži tak ještě mají šanci.

Letiště Ostrava je jediným v ČR kromě Prahy, které nabízí prostřednictvím síťového letiště (tzv. hubu) spojení s desítkami destinací po celém světě. Prostřednictvím svého partnera LOT Polish Airlines je takto díky lince Ostrava-Varšava dostupných přes 90 destinací v Evropě, Severní Americe i Asii. Mezi nejoblíbenější destinace cestujících z Ostravy patří Paříž, Brusel, Milán, Oslo, Vilnius a velmi populární jsou také severoamerické destinace New York, Toronto, Chicago, Miami či Los Angeles. Jednou z hlavních výhod létání s LOTem z Ostravy je odbavení na domovském letišti Leoše Janáčka, kde se nedá ztratit, cestující nepotřebují přijít 2 hodiny před odletem, a na bezpečnostní kontrole nečekají dlouho, parkování na letišti  je zdarma. Samozřejmě cestující, kteří letí s velkým kufrem (odbavenými zavazadly) ho předají na checkinu v Ostravě a vyzvednou si jej až ve své cílové destinaci. Přestupy na letišti ve Varšavě probíhají v rámci jednoho terminálu, je to velmi jednoduché a pohodlné, nehrozí, že by cestující nenašli svůj gate, v případě potřeby se určitě dorozumí i česko-polsky.

bigstock_the_statue_of_liberty_and_new_2493448

Držíme palce!

SOUTĚŽNÍ LINKA: 800 937 937

ŠAMPIONÁT HITRÁDIA KAŽDÉ PONDĚLÍ - PÁTEK VŽDY V 8:08 na vašem Hitrádiu Faktor

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE