Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
LEONY - Faded Love
Playlist
LEONY
Faded Love
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Ohákněte se za 5.000 v Celio

celio_velky1

Ve Snídani šampionů s Dominikem a Kateřinou rozdáváme každé všední ráno voucher v hodnotě 5.000 korun na pánskou francouzskou módu Celio. Soutěž Rychlá pětka se Celio probíhá od 3.10. do 7.10.2022. 

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, volejte bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jak 5. v pořadí, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

O Celio

Normální oblečení pro normální chlapy nabízí francouzská značka celio, stvořená pro každodenní život, pro ty běžné i ty významnější momenty.

Neříkáme chlapům, jak mají správně vypadat, co si mají myslet, nebo kým mají být. Jsme tu pro všechny muže bez rozdílu i pro všechny typy postav, které potkáváme na ulici. Nesnažíme se být za každou cenu odlišní nebo výjimeční. Nemusíme stát v centru pozornosti. Jsme hrdí na to, že jsme táty, parťáky, kolegy z práce, sousedy... Jsme hrdí jednoduše na to, kým jsme, aniž bychom se museli přetvařovat. Zůstáváme dostupní pro každého, ať už se to týká stylu, kvality nebo ceny. Nebereme sebe ani život kolem nás příliš vážně. Respektujeme životní prostředí a společnost, ve které žijeme.

Ve 12 kamenných prodejnách a na e-shopu www.celiostore.cz nabízíme formální oblečení i oblečení pro volný čas. V nabídce se nachází také speciální edice s motivy ze známých filmů a seriálů.

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE