Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
REGARD - Ride It
Playlist
REGARD
Ride It
Právě vysílá:
Matyáš Palkovič
Odpoledne na Hitrádiu Faktor

Poukázky v hodnotě 2000 Kč na nákup produktů od značky Brotex

Český výrobce ložního povlečení, firma BROTEX, ukryje každý den na svůj web tajné heslo. Kdo ho najde a po výzvě moderátora zavolá do studia na číslo 38 901 104 3, vyhraje 2 000 Kč na nákup luxusních produktů značky Brotex.

Soutěžte s námi tento týden od pondělí do pátku.

Brotex se řadí mezi největší specialisty na trhu s bytovým textilem. Předností výrobků Brotex jsou přikrývky a polštáře z dutých vláken, které jsou vhodné pro alergiky a astmatiky.

Brotex šije povlečení, prostěradla, ale také matracové chrániče, které dnes patří mezi základní hygienické pomůcky každé ložnice. Chcete, aby Vaše povlečení oživilo ložnici? Moderní povlečení s digitálním tiskem se o to postará. Na první pohled Vás zaujme originálním vzorem a jasnými živými barvami. Bavlněné povlečení je nejoblíbenějším materiálem, kterým v ložnici nic nezkazíte. Praktické je krepové povlečení, které je oblíbené pro svou vlastnost nežehlivosti. Stále oblíbenější je bavlněný satén. Saténové povlečení je velmi příjemné na omak, výborně pohlcuje vlhkost a je prodyšné. Barvy na saténové tkanině jsou stálé a mají dlouhou životnost. Bavlněný satén je příjemný v létě i v zimě, neklouže ani nechladí!

Ke každému povlečení je možné si vybrat kvalitní prostěradlo, a to i na vysokou matraci! Důležité je vybrat správný rozměr, aby dobře krylo celou matraci a nikde nevylézalo. Proto je tu Brotex, aby zákazníkovi s výběrem pomohl a poradil, jak zvolit správný rozměr.

Chcete spát pohodlně a měkce? Brotex je zárukou kvality, kterou jistě oceníte!

www.brotex.cz