Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
IN-GRID - Tu Es Foutu
Playlist
IN-GRID
Tu Es Foutu
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Vyhrajte 5.000 korun na nákup domácích spotřebičů

domo_velky

V nejrychlejší soutěži v českém éteru RYCHLÉ PĚTCE hrajeme tento týden s firmou DOMO ELEKTRO o vouchery v hodnotě 5.000 Kč na nákup domácích spotřebičů vlastní značky DOMO. Za uvedenou výhru si můžete pořídit spousty skvělých, ale i netradičních, domácích spotřebičů pro sebe i celou rodinu, a to od nejmenších jako je žehlička na vlasy až po americkou lednici nebo luxusní topný panel MICA. (čte se „mika“) Kvalitní pozáruční servis je samozřejmostí.

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 937.  Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Výhra:  voucher v hodnotě 5.000 korun