Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
AGNES - Release Me
Playlist
AGNES
Release Me
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Vyhrajte roční členství do Audioteka Klubu pro vás a vaši milovanou osobu

audioteka_velky

V nejrychlejší soutěži v českém éteru RYCHLÉ PĚTCE hrajeme tento týden o roční členství do Audioteka Klubu pro vás a vaši milovanou osobu.

Audioknihy jsou na dovolenou ideální volbou. Nezaberou místo v kufru, nemusíte kvůli nim mžourat do sluníčka, a ještě vám spolehlivě zpříjemní dlouhou cestu a zajistí trochu klidu na hlučném letišti či plné pláži.

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, volejte bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jak 5. v pořadí, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Výhra:  roční členství do Audioteka Klubu pro vás a vaši milovanou osobu

Léto s Audiotekou: užijte si poslech více než 1 000 příběhů

Hvězdný Agent Jiřího Havelky, který se stal Audioknihou roku 2021. Nejnovější audioseriály, ale i bestsellery napříč žánry. To vše vám zpříjemní letní cestování a relax na dovolené. Nemusíte přitom přemýšlet, který z audio titulů si vybrat. V Audioteka Klubu jich můžete mít najednou více než tisícovku, a to včetně exkluzivního obsahu v předpremiéře.

Audio obsah otevírá stále nové možnosti zábavy. Jedinečný zážitek vám dopřejí tituly v takzvaně superprodukčním zpracování. To vás díky perfektnímu zvuku, řadě efektů a špičkovým výkonům prvotřídních herců dokonale vtáhne do děje. Přibývají i nové žánry, od zábavných či populárně naučných audioshow až po audioseriály – komediální, detektivní i mystické.

Zábava bez omezení

Pokud si je chcete vychutnat naplno, je tu pro vás Audioteka Klub. Za předplatné 199 Kč měsíčně získáte přístup ke katalogu s více než tisícovkou titulů, které můžete po dobu předplatného poslouchat bez omezení. Tituly se průběžně obměňují. Přibývají novinky včetně exkluzivního obsahu, který jinde neuslyšíte. Jde například o předpremiérový přístup k novým audioseriálům.

Pro členy Audioteka Klubu jsou připraveny i další výhody. Patří k nim 20% sleva na celou nabídku Audioteky, kde najdete přes 7 500 audioknih. Ty si můžete po zakoupení do své poličky uložit natrvalo, a mít je tak k dispozici i po případném ukončení členství v Klubu. 

Nerušený poslech v centru dění i mimo civilizaci

K pohodlnému poslechu titulů slouží aplikace Audioteka, která je zdarma ke stažení jak pro iOS, tak pro Android. Přináší řadu užitečných funkcí včetně zrychlování zvuku, posouvání příběhu po časové ose nebo podpory Apple Car Play i Android Auto. Loni navíc přibyla možnost ovládání přes hodinky Apple Watch nebo s podporou Alexa.

Audioknihy si samozřejmě můžete užít i na cestách do destinací, kde není stabilní signál. Do offline režimu si snadno převedete současně až 50 titulů z nabídky Audioteka Klubu a všechny audioknihy zakoupené jednotlivě z kompletního katalogu Audioteky. Takto uložené tituly lze navíc sdílet až se dvěma dalšími uživateli. 

A zde už přinášíme tipy na nejoblíbenější tituly z katalogu Audioteka Klubu:

David Laňka, Martin Müller: Já, vrah

Začínáme novinkou, která zaujme jak obsahem, tak řadou efektů. Za autentickými zvuky a kulisami se tvůrci často vydávali ze studia do terénu. Zamířili i na skutečné místo činu. Tenhle pětidílný audioseriál totiž mapuje příběhy sériových vrahů. Řeší nejen okolnosti jejich činů, ale především motiv pachatele, jeho vztah k oběti i niterné pohnutky. Zdramatizované rozhovory vyšetřovatelů a podezřelých vycházejí z přepisů policejních výslechů a rekonstrukcí. O to intenzivnější vjemy ve vás novinka s Davidem Švehlíkem v roli Vyšetřovatele zanechá.

Jiří Havelka: Agent

Neméně znepokojivý je i dokumentární audioseriál, který vypráví strhující příběh posledních dní života bývalého ruského agenta a nekompromisního Putinova kritika Alexandra Litviněnka. Mapuje dobu, kdy marně bojoval s následky otravy a zároveň pátral po tom, kdo za ní stojí. V titulu, který se stal Audioknihou roku 2021, sdílí autor a režisér Jiří Havelka s posluchači i citace z materiálů, které dosud nebyly do češtiny přeloženy nebo umělecky zpracovány.

Łukasz Orbitowski, Klaudia Mynarska: Recepce 2

I když na dovolené chcete na práci nejspíš zapomenout, tenhle audioseriál si na ní klidně pusťte. Pokračování úspěšné série Recepce totiž přináší dobře namíchaný koktejl situačního humoru a skvělých hereckých výkonů v podání Hany Vagnerové, Jana Vondráčka, Marie Poulové a Zuzany Kronerové. Nabízí další příběhy recepční Kláry, která se tentokrát z nadnárodní firmy přesune na nové pracoviště – do hotelu Ranní rosa. I na tomto místě však zažívá dobrodružství, které rozhodně stojí za to.

Jana Patočková, Matouš Hrdina: Ženy

Osm dílů – osm žen, které ovlivnily společnost. Nebály se měnit svět a ostatním dodávaly odvahu být samy sebou. Toyen, Cicciolina, Vivienne Westwood a dalších pět hrdinek své doby. Jejich jména vám budou povědomá, možná dokonce znáte jejich díla nebo činy. Nyní si můžete poslechnout také pozoruhodné příběhy, které za každou z nich stojí. V audioshow Ženy zazní v podání Terezy Hofové a Terezy Dočkalové. Zážitek z vyprávění umocňují dobové nahrávky a originální zvukové efekty.

Jozef Banáš: Jsem Baťa, dokážu to!

Také toto dílo vás ohromí, naštěstí ale jinak než předchozí dvě audioknihy. Vypráví totiž životní příběh geniálního podnikatele a sociálního reformátora Tomáše Bati staršího, který je v mnoha směrech neuvěřitelný a inspirativní. Mnozí ho přirovnávají k světovým vizionářům jako Steve Jobs nebo Elon Musk. Autor ho vykresluje nejen jako úspěšného podnikatele, ale i schopného psychologa, který svou filozofií a osobním příkladem výrazně ovlivnil životy mnoha lidí a přispěl k pokroku společnosti.

Jiří Lábus, Oldřich Kaiser: Tlučhořovic rodinka

Jistotou je generacemi prověřená Tlučhořovic rodinka. Ta se rozrostla o 21 nových dílů, které se vrací k původnímu čtvrthodinovému formátu, v němž si můžete naplno vychutnat improvizační mistrovství dua Kaiser – Lábus.

Ema Kovalčíková: Po stopách snů

Naším posledním tipem je audioshow, díky níž se ponoříte do svého hlubokého nevědomí. Zaměřena je totiž na sny. Průvodkyně Eliška Soukupová vám toto téma přiblíží skrze rozhovory s předními odborníky. Zjistíte například, proč se vám zdají a co je dobrého na nočních můrách, ale také o čem snili lidé v Hitlerově Třetí říši a jak sní umělá inteligence. Řeč bude rovněž o snových symbolech nebo o tom, nakolik jsou sny ovlivněny kulturním a politickým kontextem.