Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
LADY GAGA - Hold My Hand
Playlist
LADY GAGA
Hold My Hand
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Do zoo za korunu, celodenní skipas za stovku!

Do zoo za korunu, celodenní skipas za stovku!
Zdroj: pixabay.com
Datum: 31. 1. 2024
Autor: Pavel Ferenčík

Už v pátek 2. února čekají žáky základních a studenty středních škol jednodenní pololetní prázdniny! 

Řada provozovatelů si pro děti za úspěšné zakončení prvního pololetí připravila zvýhodněné nabídky a akce.

Táborská zoo od pátku do neděle láká na zvýhodněné vstupné - po předložení vysvědčení na pokladně za vstupenku zaplatíte pouhopouhou 1 Kč. Těší se tu na vás od 9 do 16 hodin.

Za stovku budou v pátek ve Frymburku lyžovat žáci a studenti. Stačí když ukážou na pokladně Parku Frymburk vysvědčení z tohoto roku a obdrží na tento den skipas pouze za 100 korun. Akce platí v pátek, kdy jsou pololetní prázdniny. „Tato výhoda platí nejenom pro základní školy, ale i pro studenty středních škol, učilišť a gymnázií nebo třeba i pro vysokoškolské studenty, tady se stáčí prokázat indexem se zápočtem nebo splněnou zkouškou. Navíc studenti jistě ocení náš Snowpark Tiger pro začátečníky, do kterého stačí mít zakoupený pouze skipas, “ uvádí Michal Černocký z lyžařského areálu ve Frymburku.

Na zajímavou odměnu se mohou těšit děti i v sousedním areálu v Lipně nad Vltavou. „Ke každému dětskému skipasu od 3 hodin výše od nás dostanete pro děti vstup na Stezku korunami stromů, nebo do Aquaworldu zdarma. Tuhle parádu nabídneme každému, kdo se narodil v letech 2006 až 2021. Vstup zdarma získáte při nákupu skipasu v našem Klientském informačním centru, “ říká mluvčí společnosti Lipnoservis, která ski areál provozuje Jiří Gruntorád. 

Zdaleka to není všechno, víte o zajímavé nabídce na tento pátek ve Vašem okolí? Podělte se o ni s námi na e-mailu: pavel.ferencik@hitradio.cz