Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
IMAGINE DRAGONS - Sharks
Playlist
IMAGINE DRAGONS
Sharks
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Hapiny za babku!

Hapiny za babku!
Zdroj: canva.com
Datum: 8. 7. 2024
Autor: Pavel Ferenčík
České Budějovice, město plné cyklistů (a to bez ohledu na roční období, ehm…), přináší skvělou novinu! V pondělí 15. července od 14:00 do 16:00 hodin se v prostoru bývalých kasáren, s vjezdem z ulice Žižkova, uskuteční prodej nalezených kol. Za ceny od 100 do 350 korun můžete získat jízdní kolo, které vám bude věrným společníkem na každodenních cestách!
 
V Budějovicích, kde kopce jsou spíše výjimkou než pravidlem, je jízda na kole oblíbeným způsobem dopravy. Rozený Budějčák si život bez hapiny, staršího, ale spolehlivého kola, které se nebojíte nechat před obchodem odemčené, jelikož vám ho nikdo neukradne, snad ani nedovede představit. A teď máte jedinečnou příležitost si takovou hapinu pořídit i vy!
 
„Toto oznámení vždycky vyvolává poměrně dost radosti, protože zájem lidí o jejich prodej je obrovský. Podle sdělení pracovníků odboru vnitřních věcí magistrátu se letos budou nabízet kola dětská, dámská i pánská, nalezená v roce 2020, která město musí ze zákona tři roky uskladňovat. Některá jsou zachovalá, dá se na ně rovnou nasednout a odjet, další se hodí spíše na náhradní díly. Tak si přijďte vybrat, “ říká primátorka Dagmar Škodová Parmová.
 
Takže pokud hledáte levný a spolehlivý způsob, jak se pohybovat po našem krásném městě, nebo si prostě chcete pořídit kolo, které vám nikdo neukradne, přijďte si vybrat z nabídky těchto nalezených pokladů. Ať už potřebujete dětské kolo pro vašeho malého cyklistu, dámské kolo na pohodlné projížďky nebo robustní pánské kolo na denní dojíždění, určitě si vyberete.