Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
SHAWN MENDES & CAMILA CABELLO - Senorita
Playlist
SHAWN MENDES & CAMILA CABELLO
Senorita
Právě vysílá:
Sára a Jirka
Odpoledne na Hitrádiu Faktor

Jihočeští policisté hledají pachatele znásilnění

Jihočeští policisté hledají pachatele znásilnění

Poznáváte pachatele podle identikitu? Volejte linku 158

Českobudějovičtí kriminalisté v souvislosti s vyšetřováním zločinu znásilnění žádají širokou veřejnost o spolupráci. Neznámý pachatel v sobotu 17. července v době od 11:05 do 12:15 hodiny  na cyklostezce vedoucí z obce Bavorovice k obci Hluboká nad Vltavou, poblíž turistického rozcestníku Podskalská louka na levém břehu řeky nejprve oslovil mladou ženu, která zde byla na procházce. Pachatel  pod záminkou, že ženě ukáže lepší trasu (směřovala na Kralův Hrádek), ji odvedl na louku, která se nachází mezi cyklostezkou vedoucí na Hlubokou a levým břehem řeky, kde ji přibližně 200 metrů od sportovně-relaxačního centra znásilnil. 

V rámci šetření tohoto násilného trestného činu sestavili kriminalisté identikit pachatele. Jedná se o muže ve věku 20 - 30 let, je 175 - 180 cm vysoký. Má tmavě-hnědé, krátké vlasy. Muž hovořil plynně česky. Na sobě měl v době spáchání skutku oblečené zelené triko s krátkým rukávem s motivem palmy, sportovní kraťasy modré barvy bez kapes s hnědým páskem a kovovou přezkou. Na nohou měl obuty sportovní zavazovací hnědé boty. 

Pokud muže na identikitu poznáváte, nebo jste si v inkriminovanou dobu mohli všimnout pohybu tohoto muže v blízkosti místa činu nebo vás přímo oslovil a můžete tak kriminalistům podat důležité informace, volejte, prosím, na tísňovou linku 158. Není vyloučeno, že se bude muž snažit znovu oslovit i jiné ženy, proto kriminalisté nabádají k opatrnosti. Vyhýbejte se kontaktu s cizími lidmi, nechoďte s nimi na opuštěná mítsta. 

Místo činu.png

Zdroj: Policie ČR