Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
ALOE BLACC - I Need A Dollar
Playlist
ALOE BLACC
I Need A Dollar
Právě vysílá:
Johan Mádr a Ondra Havel
Snídaně šampionů na Hitrádiu Faktor

NÁVRAT ROUŠEK NA JIH ČECH

NÁVRAT ROUŠEK NA JIH ČECH

Na Prachaticku budou zřejmě od středy kvůli rozšíření koronaviru povinné roušky ve všech vnitřních prostorách kromě bydliště.

V oblasti za víkend přibylo přes dvacet případů, nakaženi jsou převážně zahraniční pracovníci jedné firmy." Řekla po zasedání krizového štábu jihočeská hejtmanka Ivana Stráská. „Dále budou zakázány návštěvy v nemocnicích a sociálních zařízeních v Prachaticích. Občanům Prachaticka doporučujeme, aby opatření, která platí pro Prachaticko, dodržovali na území celého kraje, “ doplnila hejtmanka.

V celém Jihočeském kraji budou roušky povinné např. v nemocnicích a na úřadech. Hejtmanství Jihočechům doporučuje, aby začali roušky nosit i ve všech vnitřních prostorách, v nichž se vyskytuje více lidí, jako jsou nákupní centra, veřejná doprava i kulturní akce.

Ubytovna u sportovního areálu Tatran v Prachaticích zůstává uzavřena. Lidé s nemocí covid-19 jsou na jednom patře, na dalším zůstávají ti s negativním testem. Ven je možné jít pouze na cigaretu, jídlo se za přísných opatření dováží. Nemoc se prozatím potvrdila u 20 osob, 2 jsou v nemocnici.