Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
GIGI D'AGOSTINO - La Passion
Playlist
GIGI D'AGOSTINO
La Passion
Právě vysílá:
Simona Krajíčková
Víkend na Hitrádiu Faktor

Pohár hokejových mistrů světa v Táboře!

Pohár hokejových mistrů světa v Táboře!
Zdroj: taborcz.eu
Datum: 11. 6. 2024
Autor: Pavel Ferenčík

Tábor se chystá na velkou sportovní událost! Pohár pro mistry světa v ledním hokeji zavítá do našeho města v úterý 11. června. Tuto jedinečnou příležitost nám zprostředkuje MUDr. Antonín Chochola, rodák z Tábora a zástupce přednosty ortopedické kliniky ÚVN v Praze-Střešovicích, který je zároveň jedním z lékařů národního hokejového týmu.

Veřejnost bude mít možnost si pohár prohlédnout od 17.00 hodin, konkrétně krátce po 17. hodině,   na Žižkově náměstí. Toto místo je již dobře známé všem fanouškům, kteří zde společně fandili u velkoplošné obrazovky během čtvrtfinále, semifinále i finále mistrovství světa.

V případě krajně deštivého počasí se celá slavnost přesune do vestibulu matriky č.p. 6, aby si všichni mohli užít tento nezapomenutelný zážitek v suchu a pohodlí.

Neváhejte a přijďte v úterý na Žižkovo náměstí! Přijďte se pozdravit, vyfotit a podebatovat s lékařem mistrů světa v ledním hokeji, MUDr. Antonínem Chocholou. Je to jedinečná příležitost vidět zblízka trofej, která symbolizuje vrcholné sportovní úspěchy našeho národního týmu.

Těšíme se na vás! Zve město Tábor.