Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
BACKSTREET BOYS - Everybody (Backstreet's Back)
Playlist
BACKSTREET BOYS
Everybody (Backstreet's Back)
Právě vysílá:
Simona Krajíčková
Víkend na Hitrádiu Faktor

Policistou na zkoušku už zítra v Budějcích!

Policistou na zkoušku už zítra v Budějcích!
Zdroj: policie.cz
Datum: 24. 4. 2024
Autor: Pavel Ferenčík
Policisté znovu dávají možnost zájemcům vyzkoušet si fyzické testy.
 
Přemýšlel jsi někdy o tom, že se staneš policistou? Zajímá tě, co vlastně policie nabízí, a chceš se na všechno zeptat? Přijď si vyzkoušet fyzické a psychologické testy nanečisto. Uchazeči, kteří splní fyzické testy, získají osvědčení, které je platné jeden rok a bude jim uznáno při přijímacím řízení do služebního poměru policisty.
 
Jestli máš chuť to zkusit, tak se dopředu zaregistruj na email: krpc.workshop@pcr.cz a přijď na workshop POLICISTOU NA ZKOUŠKU, který se bude konat tentokrát ve čtvrtek 25. dubna od 13:00 do 17:00 v areálu Sportovního klubu policie České Budějovice na Jiráskově nábřeží 999/25.  Přijít můžeš kdykoliv v uvedeném čase. Získáš-li osvědčení o zvládnutí fyzických testů, máš jednu část přijímacího řízení k jihočeské policii úspěšně za sebou.
 
Kromě přijímacího řízení si mohou zájemci, ale i návštěvníci z řad veřejnosti, v rámci doprovodného programu prohlédnout moderní policejní techniku, se kterou policisté pracují a dozvědět se všechno, co je o policejní práci zajímá. Rádi zodpovíme všechny dotazy. Práce 158x jinak, to je POLICIE ČR - přesvědč se sám!
 
Veškeré potřebné informace pro nové uchazeče jsou zveřejněny na webových náborových stránkách jihočeské policie. Zde se dozvíš vše o náboru, jaké jsou požadavky pro přijetí a také vše, co policie nabízí. Případně zavolej na telefonní číslo 606 762 294 a zeptej se na vše, co tě zajímá.
 
Práce u policie je velmi zajímavá a různorodá, proto se přijď podívat na náš workshop a přesvědč se, jestli na to máš!
 
letak
PČR