Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
KATY PERRY - The One That Got Away
Playlist
KATY PERRY
The One That Got Away
Právě vysílá:
Lenka Danielová
Víkend na Hitrádiu Faktor

Před fanoušky hrajeme víc srdcem. Pojeďte s námi do Liberce, vzkazuje Zach

Před fanoušky hrajeme víc srdcem. Pojeďte s námi do Liberce, vzkazuje Zach
Zdroj: Matěj Mayer
Datum: 17. 4. 2023
Autor: Jana Křížová

Jihostroj dokázal i podruhé vyrovnat semifinálovou sérii. V napínavé nedělní bitvě navíc musel ukázat charakter, když otočil stav zápasu z 1:2 na 3:2. „Jasně se ukázalo, že podpora fanoušků nás nesmírně zvedá a hrajeme víc srdcem. Čím víc fanoušků přijede do Liberce, tím máme větší šanci vybojovat finále extraligy, “ říká trenér Vojtěch Zach.

Českobudějovické volejbalisty hnala dopředu opět rekordní návštěva, která tentokrát čítala dva a půl tisíce diváků ve Sportovní hale! Mezi nimi nechyběli vážení hosté – podpořit Jihostroj přišel hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba nebo primátorka města České Budějovice Dagmar Škodová Parmová. A také oni se přidali k hlasité podpoře volejbalistů.

Jihočeši prohrávali už 1:2 na sety a další ztráta by znamenala konec finálových nadějí. Především obrovská podpora vyprodané Sportovní haly a skvělý výkon Martina Licka stály za úžasným obratem v zápase, který Jihostroj vyhrál v pátém setu 3:2. „Není to jen moje zásluha. Zničehonic jsme začali táhnout za jeden provaz a bylo to vidět. Diváci si to museli užívat, přesně pro takové zápasy volejbal děláme, “ rozplýval se Licek, který byl po zásluze vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.

Českobudějovičtí volejbalisté si tak vynutili pokračování semifinálové série až do posledního možného zápasu. Postupující z napínavé série bude znám ve čtvrtek večer. Jihostroj hraje v Liberci od 18 hodin a žádá o podporu všechny své fanoušky. „Finále je blízko, pojďme to společně dotáhnout do konce. Vaše podpora hráčům nesmírně pomáhá a každý fanoušek se počítá. Pojeďte do Liberce, s vámi máme větší šanci vyhrát, “ zve trenér Vojtěch Zach.

Jihostroj pořádá opět výjezd fanoušků na zápas do Liberce, kde zatím oba dva zápasy série prohrál. V rozhodujícím utkání se však volejbalisté pokusí pro České Budějovice vybojovat finálovou účast. Odjezd autobusu s fanoušky je ve čtvrtek 20. dubna ve 14 hodin od Sportovní haly. Cena výjezdu je 350 Kč (zahrnuje náklady na cestu a vstupenku). Zájemci se mohou hlásit předsedovi fanklubu Janu Čiperovi na e-mail jancipe@gmail.com nebo tel. 775012420.