Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
ZAYN & SIA - Dusk Till Dawn
Playlist
ZAYN & SIA
Dusk Till Dawn
Právě vysílá:
Michal Knejp
Snídaně šampiónů

Připojte se k cyklojízdě pro hospic!

Připojte se k cyklojízdě pro hospic!
Zdroj: canva.com
Datum: 4. 7. 2024
Autor: Pavel Ferenčík
Máme před sebou tři dny volna a přinášíme vám tip na krásnou akci, která nejenže potěší vaše tělo i duši, ale také přispěje na dobrou věc!
 
Od 5. do 7. července se v Třeboni uskuteční druhý ročník sportovně-benefiční akce Cyklojízda pro hospic. Její cíl je jasný - podpořit regionální hospicovou službu a získat finanční prostředky na její provoz. Hospic svatého Kleofáše poskytuje péči lidem v nejtěžších chvílích jejich života, a to je něco, co si zaslouží naši podporu.
 
Registrace probíhá na Masarykově náměstí v Třeboni od pátku do neděle vždy od 9:00 do 12:00 hodin. Trasa cyklojízdy je dlouhá 20 km a je vhodná pro rodiny s dětmi. Povede okolo malebného rybníka Rožmberk a bude obsahovat tři stanoviště, kde si můžete nasbírat razítka. Cíl opět na Masarykově náměstí, kde na děti čeká malý dárek.
 
Doporučené startovné je 200 Kč za dospělého a 100 Kč za dítě. Celý výnos poputuje na provoz hospice svatého Kleofáše, který je hrazen z veřejného zdravotního pojištění jen částečně.
 
Navíc, hned v pátek 5. července zahájíme naši cyklojízdu krásným představením Romeo a Julie od skupiny Chůdadlo. Přijďte si před jízdou užít trochu kultury! Benefiční představení začne v 11:00 hodin.
 
Přidejte se k nám, zapojte své nohy a srdce a podpořte hospic svatého Kleofáše. Každé šlápnutí do pedálu pomáhá! Udělejme něco krásného pro ty, kteří potřebují naši pomoc nejvíce. Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na vás na startu!
 
Přispějme společně Kleofášovi na provoz hospice a ukažme, že máme srdce na správném místě!