Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
NIRVANA - Come As You Are
Playlist
NIRVANA
Come As You Are
Právě vysílá:
Leona Gyöngyösi
Víkend na Hitrádiu Faktor

RETROKVÍZ: Poznáte hudební legendy za mlada?

RETROKVÍZ: Poznáte hudební legendy za mlada?
Datum: 16. 2. 2024
Autor: Alena Špergová

Už dnes od 15:00 startuje na Hitrádiu Retrovíkend s podtitulem víkend legend! Až do neděle vám tak budeme hrát ty největší hity od těch největších hudebních legend z dob před 30 lety.

A tak jsme si pro vás na rozehřátí připravili malý kvíz. Poznáte hudební hvězdy na fotkách z mládí? 
Otestujte se!

Č.1:

Č.1

Poznali byste v malém chlapci legendárního rappera, držitele 15 hudebních cen Grammy a autora hitů jako "Lose Yourself" nebo "Not Afraid" Eminema?

Č.2:

Madonna

Madonna Louise Veronica Ciccone - známá hlavně prvním jménem jako Madonna se skrývá na druhé fotce. Královna popu je nejen zpěvačkou a skladatelkou, ale také choreografkou, režisérkou a módní ikonou.

Č.3:

mariah

Zpěvačku a herečku Mariah Carey znáte určitě díky jejímu vánočnímu songu, který kraluje nejen našemu éteru každý prosinec, ale věděli jste, že třeba singl "Hero" v devadesátých letech kraloval hitparádám napříč celým světem?

Č.4:

justin

Americký zpěvak a herec Justin Timberlake se do podvědomí dostal jako člen světoznámé chlapecké skupiny ´N Sync. V roce 2002 pak vydal své první sólové album a jeho popularita začala stoupat ještě strměji. Znát ho můžete i jako herce z několika komerčně úspěšných filmů.

Č.5:

Alanis

Poslední fotka je asi největší oříšek - nebo jste věděli hned, že se jedná o zpěvačku Alanis Morissette? Poznat jí na fotce z mládí se možná nepovedlo každému, ale její hity "Ironic" nebo "Thank U" zaručeně známe a milujeme všichni.

Tak co, kolik interpretů na fotkách jste uhádli správně?
Jisté je, že se na některé z nich a spoustu dalších legendárních umělců můžete těšit celý tento víkend v našem vysílání. Startujeme už dnes v 15:00, tak si nás určitě nalaďte.