Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
REGARD - Ride It
Playlist
REGARD
Ride It
Právě vysílá:
Dominik Vršanský a Kateřina Pechová
Snídaně šampiónů

Skiareál Lipno zahájil sezónu

Skiareál Lipno zahájil sezónu
Datum: 7. 12. 2021
Autor: Jana Křížová

Ta pauza byla dlouhá, ale dočkali jsme se. V neděli se rozjela první lanovka Skiareálu Lipno a první nadšení lyžaři a snowboardisté vyrazili na svah. K dispozici je nová sjezdová trať Lipenská i se svou dvousedačkovou lanovkou, další by měly být v provozu od pátku 10.12. 

Skiareál je otevřen tradičně od 8.30 do 16 hodin. Stejně tak jako ve všech ostatních skiareálech v České republice, i na Lipně se řídí aktuálními podmínkami vlády pro návštěvu lyžařských středisek. Ke kontrole očkování nebo prodělané nemoci (ON) bude primárně docházet při nákupu skipasů na pokladnách v Klientském informačním centru u centrálního parkoviště. Z něj jezdí mezi parkovištěm P1 a P2 skibus, který pendluje v pravidelných intervalech. 

U parkoviště P2 je letos také připravena pokladna pro nákup skipasů. Vzhledem k její omezené kapacitě ale doporučujeme nakoupit skipasy buďto online, nebo u centrálního parkoviště a využít služby skibusu.  

Otevřena je i prodejna sportovních potřeb Intersport a všem zákazníkům nabízí široký sortiment zimního vybavení nejen na svah. V provozu je také půjčovna a servis lyží, snowboardů či běžek. Bez objednání a na počkání vám v Intersportu pomohou i s běžnými servisními úkony, ať už se bude jednat o broušení, mazání nebo seřízení vázání lyží, snowboardu či běžek. K servisu je využíván homologovaný stroj Jet Bond, který profesionálně seřídí vázání podle aktuální váhy lyžaře či jeho dovedností.  

 

Pro zahájení sezóny pro vás na Lipně připravili jedinečnou cenu.

Lyžovat můžete už za 600 Kč na den. Více informací v naleznete v níže uvedeném ceníku. 

ceni_k_denni_ch_skipasu

* ceník skipasů je platný minimálně do 9.12. 2021