Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
ELLIE GOULDING - Love Me Like You Do
Playlist
ELLIE GOULDING
Love Me Like You Do
Právě vysílá:
Dana Formánková
Víkend na Hitrádiu Faktor

Lana Del Rey překvapila fanoušky: Obsluhovala v restauraci!

V pracovní uniformě, na které visela jmenovka s nápisem „Lana“, se Lana Del Rey přiřadila k zaměstnancům Waffle House v Alabamském městě Florence. Během přestávek měla dokonce možnost pořídit několik fotografií s fanoušky, a to s modrou elektronickou cigaretou v ruce.

Ani Lana, ani lidé přítomní na místě, nezveřejnili žádné vysvětlení, proč zpěvačka strávila nějaký čas za pultem této restaurace. „Byla tam, nosila uniformu a všechno, “ řekla Karina Cisneros Juarez, která se se zpěvačkou setkala v restauraci, místnímu zpravodajskému serveru AL.com. „Bylo to celé trochu surrealistické. Jen jsem jí řekla, jak moc miluji její hudbu a její práci obecně. Byla neskutečně milá.“

Není to poprvé, co byla zpěvačka nominovaná na Grammy v poslední době spatřena v Alabamě. Poslední dny se na internetu objevily obrázky a videa, na nichž se zpěvačka věnuje svým každodenním činnostem v jižanském státě, například jak si nechává dělat manikúru v salónu v Birminghamu nebo podepisuje autogramy před obchodem America’s Thrift Store ve Florence.