Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
PITBULL & KESHA - Timber
Playlist
PITBULL & KESHA
Timber
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

RIHANNA je bohatší než Elton John!

Seznam nejbohatších muzikantů žijících ve Velké Británii sestavil, jako každoročně, britský plátek The Sunday Times. Hitparádě hudebních boháčů dominují dvě legendy – muzikálový skladatel Andrew Lloyd Weber a někdejší člen Beatles Paul McCartney. Oba disponují majetkem přesahující 800 milionů liber (podle aktuálního kurzu by jim v Česku svítila na účtu cifra téměř 25 miliard korun)!

Zajímavostí je však bronzová příčka, která nově patří zpěvačce Rihanně. Ta sice pochází z Barbadosu, ale už nějaký ten pátek žije v Londýně se svým stejně pohádkově bohatým přítelem Hassanem Jameelem. Její majetek byl ohodnocen částkou 468 milionů liber! Což je pro představu o 100 (resp. téměř 200) milionů více, než mají na svém kontě Elton John a Mick Jagger. Rihanna za poslední roky nezbohatla až tolik na hudbě, jako spíše na kosmetice a spodním prádle. Její značka Fenty Beauty nabízí desítky výrobků, které se za poslední měsíce a roky staly mezi zpěvaččinými fanoušky (a hlavně fanynkami) velmi oblíbené.

Pro představu – majetek DJe Calvina Harrise byl spočítán na 180 milionů liber, zpěvačka Adele je na tom o 30 milionů liber hůře, Chris Martin z Coldplay je těsně nad hranicí 100 milionů vydělaných liber.

Nejbohatší hudebníci žijící v Británii

  1. Andrew Lloyd Weber – 800 milionů liber
  2. Paul McCartney – 800 milionů liber
  3. Rihanna – 468 milionů liber
  4. Elton John – 360 milionů liber
  5. Mick Jagger – 285 milionů liber

Žebříčku nejbohatších mladých umělců do 29ti let vévodí Ed Sheeran, kterému noviny jeho majetek ocenily na 200 milionů liber. Těsně za sympatickým zrzkem se seřadili bývalí členové skupiny One Direction či dívčí skupina Little Mix.

Nejbohatší mladí hudebníci žijící v Británii

  1. Ed Sheeran – 200 milionů liber
  2. Harry Styles – 63 milionů liber
  3. Niall Horan – 50 milionů liber
  4. Little Mix - 48 milionů liber
  5. Louis Tomlinson - 45 milionů liber