Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
NICO SANTOS - Rooftop
Playlist
NICO SANTOS
Rooftop
Právě vysílá:
Matyáš Palkovič
Odpoledne na Hitrádiu Faktor

Objevte krásy Českého Švýcarska

thumbnail_ceske_velke

V nejrychlejší soutěži v českém éteru - RYCHLÉ PĚTCE - hrajeme tento týden o pobyty v Českém Švýcarsku.

České Švýcarsko je ideálním cílem pro podzimní výlety, dovolené a prodloužené víkendy. Objevíte tu nádhernou přírodu, kulturní památky a spoustu zajímavých míst k návštěvě,  i pro rodiny s malými dětmi. 

Více informací najdete na www.ceskesvycarsko.cz

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777.  Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Výhry:

pondělí 17.10.

Hotel Kortus

Už jste slyšeli o nově zrekonstruované vyhlídkové platformě na skalním hradu Šaunštejn Navštívili jste letos Malou Pravčickou bránu?  Teď budete mít jedinečnou příležitost! 

Balíček obsahuje: dvě noci pro dvě osoby + snídaně + večeře  

úterý 18.10.

Čtyřhvězdičkový wellness Hotel Ostrov

Tiské stěny a Ostrov jsou klenotem Českého Švýcarska. Výhledy na skalní masivy lákají turisty z Čech i zahraničí.   A určitě okouzlí i vítěze naší Rychlé pětky.  Hotel nabízí jedinečný wellness s výhledem na skalnaté údolí. Hotelová restaurace je vyhlášená i za hranicemi regionu. Vaří tady z lokálních surovin a na lístku najdete i luxusní vína, destiláty a pivo Ostroff! 

Balíček obsahuje: dvě noci pro dvě osoby + wellness + snídaně 

středa 19.10.

Resort Mezná 

Od října je po požáru lesa v národním parku České Švýcarsko znovu přístupná Pravčická brána, jeden z přírodních symbolů Čech. Nenechte si ujít příležitost ji vidět teď na podzim, kdy příroda hraje pestrými barvami.  V okolí najdete i další nádherné cíle jako Jetřichovické vyhlídky nebo Dolský Mlýn.  

Balíček obsahuje: dvě noci pro dvě osoby + wellness + snídaně

čtvrtek 20.10.

Hotel U Fořta 

O Českém Švýcarsku se mluví jako o perle české turistiky. Právem! Najdete tu spoustu přírodních skvostů. V čele s Pravčickou bránu, která je od října opět přístupná veřejnosti!  Podzim je ideálním časem si tohle místo užít bez davů turistů. 

Balíček obsahuje: dvě noci pro dvě osoby + snídaně + večeře

pátek 21.10.

Wellness hotel Zámeček

Milujete wellness? Relax ve vířivce, sauně nebo u krbu? Vyjeďte za nim do Českého Švýcarska, kde si různé pečující procedury užijete uprostřed nádherné přírody!  Našim tipem je Wellness hotel Zámeček, který je bývalým knížecím zámkem Kinských. Nachází se poblíž Jetřichovických vyhlídek a patří mezi top wellness místa v Česku. 

Balíček obsahuje:  dvě noci pro dvě osoby + snídaně + večeře

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE