Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
ALEXANDRA STAN - Mr. Saxobeat
Playlist
ALEXANDRA STAN
Mr. Saxobeat
Právě vysílá:
Leona Gyöngyösi
Víkend na Hitrádiu Faktor

Vjeďte do nové cyklistické sezóny v novém

specialized_banner_velky

V nejrychlejší soutěži v českém éteru - Rychlé pětce - hrajeme o helmy, dresy, šortky, tretry a další vybavení od americké značky Specialized. Každé všední ráno ve Snídani šampionů.

Soutěž Rychlá pětka se Specialized probíhá od 25.4. do 29.4.2022

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, volejte bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jak 5. v pořadí, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Hrajeme o tyto ceny:

Pondělí 25.4.

Helma Mode + Světlo Flash 500 Headlight v hodnotě 5.200 korun

Helma Specialized Mode má elegantní a čistý design, navíc je skvěle odvětraná a má všechny bezpečnostní prvky včetně unikátního systému pohlcování nárazů MIPS. Světlo Flash disponuje silou 500 lumenů a díky němu budete nejen vidět, ale i viděni ostatními. 

Úterý 26.4.

Catenate set dres + šortky v hodnotě 5.299 korun

Komplet cyklistického dresu a šortek ze speciální kolekce Specialized Catenate je vyroben ze vzdušné tkaniny Vaporize, která zajišťuje dokonalý odvod potu, a přitom je velmi příjemná vůči pokožce. Navíc je z limitované edice, díky tomu nesplynete s davem.

Středa 27.4

Helma Camber + Světlo Flux 850 Headlight v hodnotě 5.800 korun

Helma Specialized Camber má moderní design a je ideální volbou pro všechny jezdce od dětí až po trailové experty. Má skvělé odvětrávání, a navíc je vybavena unikátním systémem pohlcování nárazů MIPS. Světlo Flux má výkon až 850 lumenů a patří k těm nejvýkonnějším v nabídce. Svým výkonem uspokojí i ty nejnáročnější cyklisty. 

Čtvrtek 28.4.

Trifecta set dres + šortky v hodnotě 7.198 korun

Komplet cyklistického dresu a šortek ze speciální kolekce Specialized Trifecta je vyroben ze vzdušné tkaniny Vaporize, která zajišťuje dokonalý odvod potu, a přitom je velmi příjemná vůči pokožce. Navíc je z limitované edice, díky tomu nesplynete s davem. 

Pátek 29.4.

Tretry S-Works Recon Lace (9100Kč)

Boty Specialized Recon lace jsou ideální volbou pro všechny jezdce, kteří milují kombinaci pohodlí a výkonu – ať už jezdí na gravelu nebo horském kole. Tretry disponují tuhou karbonovou podrážkou Powerline pro dokonalý přenos síly a poskytují nadstandardní prostor pro prsty pro zajištění maximálního pohodlí na dlouhých jízdách. Abyste si je dokonale přizpůsobili na nohu, je zapínání na tradiční tkaničky.

O Specialized

Americká značka Specialized patří k nejvíce inovativním výrobcům jízdních kol. Nabízí široký sortiment vybavení pro cyklisty od odrážedel pro ty nejmenší až po závodní speciály pro náročné jezdce. Mezi nejoblíbenější produkty patří v současné době elektrokola Turbo.