Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
RAG'N'BONE MAN - Human
Playlist
RAG'N'BONE MAN
Human
Právě vysílá:
Lenka Danielová
Víkend na Hitrádiu Faktor

Vyhrajte 5.000 korun na nákup v eshopu Elka Lounge

elka_velke

Snídaně šampionů vás vytuní!

V nejrychlejší soutěži v českém éteru RYCHLÉ PĚTCE hrajeme tento týden o vouchery v hodnotě 5.000 korun od ELKA LOUNGE.

Soutěž Rychlá pětka s  ELKA LOUNGE probíhá od 6.6. do 10.6.2022

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, volejte bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jak 5. v pořadí, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

ELKA LOUNGE je značka oblečení z těch nejjemnějších materiálů, které jste kdy měly na sobě. Bez nadsázky s vrácením peněz. Mikiny, teplákové kalhoty, trička ale i spodní prádlo z biobavlny nebo micromodalu. Pozor, ELKA LOUNGE vyrábí i prémiové povlečení ze saténu, biobavlny a také lnu. Vše pro muže, ženy ale také děti. Spoustu outfitů tak můžete mít společně, třeba na dovolenou. 

ELKA LOUNGE se zaměřuje na výrobu prémiových triček, mikin a dalších módních kousků pro volný čas. V portofoliu má také minimalistické povlečení. Hlavní předností značky je precizní etická výroba v České republice a používání těch nejjemnějších a přírodních materiálů jako je biobavlna nebo len. Nakupovat můžete pro muže, ženy i děti.