Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
JENNIFER LOPEZ - Let's Get Loud
Playlist
JENNIFER LOPEZ
Let's Get Loud
Právě vysílá:
Simona Krajíčková
Víkend na Hitrádiu Faktor

Vyhrajte 5.000 na plážovou kolekci Dedoles.

Osvěžte si horké dny s veselou plážovou kolekcí Dedoles pro celou vaši rodinu! Poslouchejte i tento týden týden Snídani šampionů s Johanem a Ondrou a vyhrajte poukázku v hodnotě 5.000 na plavky, veselé plážové pantofle, žabky, barevné klobouky, pohodlné košilové šaty, designové ručníky….
Jakmile ve Snídani šampionů zazní nepřeslechnutelný Dedoles výherní signál, volejte 800937937. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, výhra je Vaše.

Léto je konečně tady a s ním i módní kousky, které nesmí chybět v žádném letním šatníku. Osvěžte si horké dny s veselou plážovou kolekcí Dedoles. Potěší vás hravé a barevné vzory, které vám navodí atmosféru plnou moře, slunce a radosti.

V nabídce najdete dětské, dámské a pánské plavky, které celou rodinu naladí na dokonalou dovolenou. Každá žena si přijde na své hned třikrát! Dámská letní kolekce nabízí jednodílné plavky, sportovní bikiny a klasické bikiny na zavazování.

Oba typy bikin jsou dokonce oboustranné, takže je můžete nosit podle nálady. Všechny plavky mají nejen jedinečný design, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí. Jsou vyrobeny z vláken z recyklovaných plastových lahví.

Kolekce zahrnuje také veselé plážové pantofle a žabky, co nohám zvednou náladu, designové ručníky vhodné na pláž i k bazénu, pohodlné košilové šaty pro každou ženu nebo barevné klobouky, které chrání před sluncem a lze je nosit i jako zajímavý městský doplněk. Kousky od Dedoles zaručeně potěší každého. Výběr motivů a produktů je na každém milovníkovi léta. www.dedoles.cz