Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
DEEP BLUE SOMETHING - Breakfast At Tiffany's
Playlist
DEEP BLUE SOMETHING
Breakfast At Tiffany's
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Vyhrajte lístky na festival Hudba na vinicích

vinice_velke

V nejrychlejší soutěži v českém éteru RYCHLÉ PĚTCE hrajeme tento týden o čtyři lístky na koncerty v rámci festivalu HUDBA NA VINICÍCH. 

Soutěž Rychlá pětka s Hudbou na vinicích probíhá od 23.5. do 27.5.2022

Výhry:

pondělí       Pokáč                           08.07.                vinařství Johann W Třebívlice

úterý           Mňága a Žďorp        29.07.                 Zámecké vinařství Bzenec

středa          Bára Poláková          22.07.                 Vican rodinné vinařství            

čtvrtek        Anna K.                       06.08.                Chateu Valtice

pátek           Pokáč                            08.07.                vinařství Johann W Třebívlice

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, volejte bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jak 5. v pořadí, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Letošní ročník Hudby na vinicích opět namíchá kvalitní hudbu špičkových kapel s vynikajícími víny a malebným prostředím českých a moravských vinic. Můžete si vybírat z více jak třiceti koncertů v šesti jedinečných lokalitách.

"35 tisíc fanoušků hudby a vína, kteří se loni nechali pohltit úžasnou a nevšední atmosférou, vědí, o čem hovoříme. Tedy o zcela výjimečném propojení krásného prostředí, pohody a kulturního zážitku, “ připomíná spolupořadatel Tomáš Staněk.

Vinařství SONBERK u Popic, Zámecké vinařství Bzenec, Château VALTICE, Vinařství LAHOFER u Dobšic, Vinařství VICAN u Mikulova, Vinařství JOHANN W v Třebívlicích jsou lokality letošního koncertního seriálu Hudba na vinicích 2022.

V kulisách vinic se rozezní skladby předních českých interpretů zvučných jmen jako je třeba David Koller, Škwor, Mňága a Žďorp, Horkýže Slíže, QUEENIE, Jiří Krhut & Štěpán Kozub, Pokáč, Anna K., Pokáč, MIG 21, Jelen, Barbora Poláková, Poletíme?, Wohnout a řada dalších.

"Všem kapelám se hraní mezi vinicemi moc líbilo. Pro hudebníky je to inspirativní prostředí, kde se krásně hraje a na koncertech je to znát. Pro návštěvníky je to navíc příležitost strávit na Moravě i krásný prodloužený víkend," vysvětluje Tomáš Staněk.

Pořadatelé totiž nabízejí společně s Centrálou cestovního ruchu – Jižní Morava výlety v okolí jednotlivých vinařství. To je také kouzlo Hudby na vinicích – HUDBA, VÍNO A KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ.