Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
KRYŠTOF - Naviděnou
Playlist
KRYŠTOF
Naviděnou
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Vyhrajte lístky na Sázavafest

sazava_velky

V nejrychlejší soutěži v českém éteru RYCHLÉ PĚTCE hrajeme tento týden o dvě vstupenky na SÁZAVAFEST.

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, volejte bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jak 5. v pořadí, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Výhry: 2x vstupenka na SÁZAVAFEST

Z původní jednodenní akce v roce 2001 s jedním podiem a kapacitou areálu 1.800 lidí se postupně přirozeným vývojem stal Sázavafest renomovaným evropským multikulturním festivalem, který nabízí třídenní program několika scénách. Návštěvnost festivalu dosáhla čísla 20.000 lidí a zájem o festival každým rokem stoupá.

Dramaturgie festivalu má jasný cíl, budovat multikulturní festival s dominantním postavením hudby, která se nebojí pestrosti a naopak sází na multižánrovost.

Sázavafest pravidelně nabízí to nejlepší z domácí scény, představuje vybrané zajímavé zahraniční interprety, ale davá prostor i zajímavým mladým kapelám a projektům.

Na Hitrádio Vysočina stage vystoupí od čtvrtka 21. července do soboty 23. července : Marek Ztracený, Poetika, Lucie, Divokej Bill, Tomáš Klus, Mig 21. Nico Santos a další…..