Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
LOU BEGA - Mambo No.5
Playlist
LOU BEGA
Mambo No.5
Právě vysílá:
Simona Krajíčková
Víkend na Hitrádiu Faktor

Vyhrajte pergolu za 200 000 Kč od Hobbytec

hobbytec_soutez_inheader

Kde si nejlépe vychutnáte Snídani šampionů? Přece pod vaší novou pergolou. Poslouchejte Snídani šampionů  i o prázdninách a vyhrajte novou pergolu od Hobbytec za 200.000 korun!
Jakmile uslyšíte od  od 19.7. do 30.7. výzvu ve vysílání, volejte naši bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jako třetí v pořadí, jste ve hře. Vaším úkolem bude uhádnout v limitu 60sec, u koho jsme na návštěvě.  Výherce získává voucher na 2500 Kč od Hobbytec a postup do finálového kola. Ve finále již hrajeme o pergolu za 200 000 Kč. Tu získá soutěžící finalista, který se dovolá na výzvu ve vysílání jako první v pořadí. 

O Hobbytec:

Partner soutěže Hobbytec se soustředí na vlastní výrobu hliníkových zimních zahrad, pergol a přístřešků pro auto. Kromě toho pokračuje v realizaci mobilních domů na klíč a provozuje e-shop s produkty pro dům a zahradu. V minulém roce spustil realitní projekt Hobbytec-reality. Hobbytec vás uvítá v největším showroomu svého druhu v České republice.

hobbytec_zimni_zahrady

Již po roce od založení otevřel Hobbytec ukázkové centrum v Tehovci u Říčan, aby se ještě více přiblížil potřebám běžných spotřebitelů. To vše vyvrcholilo v roce 2018, kdy spustil vlastní výrobu zahradních staveb z hliníku. Dnes jsou v Hobbytec schopni vytvořit variantu zcela na míru. To se týká celé nabídky, kam se řadí zimní zahrady, pergoly a přístřešky pro auto.

hobbytec_pristresky_pro_auto

Rok 2020 byl pro Hobbytec zlomový. Postupně rozšířili vlastní výrobu hliníkových pergol a zimních zahrad. Podařilo se jim zaregistrovat ochrannou značku Hobbytec pro celou Evropskou Unii. Tento krok podpořil úspěšnou expanzi na sousední trhy.

hobbytec_pergoly

V současné době se Hobbytec stěhuje do většího areálu ve Všechromech a posílil investice do technického zázemí. Nové stroje mají pomoci při spuštění trojsměnného provozu. Připravují produktové novinky, především se jedná o stále populárnější bioklimatické pergoly.

Kromě hliníkových staveb se soustředí i na mobilní domy. K nim minulý rok otevřeli Hobbytec reality, která nabízí široké spektrum nemovitostí k pronájmu i prodeji.

hobbytec_domy

Hobbytec vás uvítá v největším showroomu svého druhu v České republice. Jsou zde k vidění hliníkové pergoly, zimní zahrady a přístřešky pro auto. Každou stavbu tu zastupuje hned několik rozdílných typů v jiném provedení. Vybere si opravdu každý. Zároveň zde umístili několik mobilních domů. Zájemci si je mohou projít a dostanou kompletní informace o jejich vlastnostech. Vždy zde naleznete jednoho z odborných zástupců, který s vámi probere vaše přání a možnosti.