Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
TWOCOLORS & SAFRI DUO & CHRIS DE SARANDY - Cynical
Playlist
TWOCOLORS & SAFRI DUO & CHRIS DE SARANDY
Cynical
Právě vysílá:
Michal Knejp
Snídaně šampiónů

Vyhrajte poukaz na radost za 5.000

zoot_banner

Ve Snídani šampionů rozdáváme poukazy do ZOOT, díky kterým nakoupíte online a vyzkušíte offline. Vytuňte se s Dominikem a Kateřinou, každé všední ráno, od 6 do 9hod.

Soutěž Rychlá pětka se ZOOT probíhá od 5.3. do 11.3.2022. Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, volejte bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jak 5. v pořadí, jste ve hře.
Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra v podobě Poukazu na radost v hodnotě 5.000 korun je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

ZOOT pořádá obří módní ZOOTlet na pomoc Ukrajině: 9.–11. 3. v Radlické kulturní sportovně na Praze 5.
Více než 5 000 kousků světových módních značek za pár kaček. Přijďte si udělat radost a mějte na paměti, že úplně celý výtěžek jde organizaci Člověk v tísni na pomoc Ukrajině.

ZOOTlet měl být v květnu, ale teď se odehrává jeho nejrychlejší uspořádaní v dějinách ZOOTu. Do příští středy naplníme Radlickou kulturní sportovnu na Praze 5 k prasknutí módními kousky světových značek za pár kaček A CELÝ VÝTĚŽEK tentokrát poputuje organizaci Člověk v tísni na pomoc Ukrajině.

Mise ZOOTletu byla vždycky prostá: udělat vám radost módními kousky za pár kaček, kterým darujete nový život. Některé jsou nové, některé nemají knoflík. O to jsou ale za neuvěřitelnější cenu.
Letos tak navíc pomůžete těm, kdo to nejvíce potřebují.

Mimochodem, na minulém ZOOTletu to byly 2 miliony – trhneme společně rekord?

fb_event_cover2