Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
XINDL X - V blbým věku
Playlist
XINDL X
V blbým věku
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Vyhrajte rodinné vstupenky do Aquapalace Praha

aqua_clanek

Léto je daleko, ale koupačku si můžete užít i teď. Ve Snídani šampionů rozdáváme rodinné vstupenky do Aquapalace Praha.

Soutěž Rychlá pětka s Aquapalace Praha probíhá od 14.3. do 18.3.2022. Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, volejte bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jak 5. v pořadí, jste ve hře.
Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra v podobě rodinné vstupenky do Aquapalace je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

O Aquapalace

Unikátní vodní svět o rozloze 9150 m2 je největším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý. Saunový svět je dělen na finské sauny, římské lázně a venkovní sauny. Lusuxní Spa & Wellnes centrum určené pro milovníky odpočinku, pravidelných masáží či obličejových procedur. Moderní plně klimatizované dvoupodlažní Fitness centrum disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou známých i nejnovějších kardiotrenažerů. Užijte si moře zábavy v nejzábavnějším aquaparku ve střední evropě.