Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
RIHANNA - Only Girl (In The World)
Playlist
RIHANNA
Only Girl (In The World)
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Vyhrajte Samsung Galaxy Watch 5 nebo Samsung Galaxy Z Flip4 od VoZP

r5_velky

Ve Snídani šampionů servírujeme tento týden pěkně tučné, ale taky zdraví prospěšné výhry v hodnotě přes 90.000 korun od Vojenské zdravotní pojištovny. Každé všední ráno v soutěži Rychlá pětka na Hitrádiu.

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777.  Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

Výhry:

po, st a pá Samsung Galaxy Watch5 v hodnotě 12.990 korun 

Sledování trasy pomocí GPS spolehlivě nasměruje cyklisty i turisty do jejich vytouženého cíle. Naše doposud nejvýkonnější baterie je připravena na jakékoliv venkovní dobrodružství. Dosáhněte svých vytyčených cílů s využitím senzoru Samsung BioActive pro měření složení těla. Zaznamenávání spánku sleduje vaši fyzickou kondici i v průběhu noci.

út a čt mobilní telefon Samsung Galaxy Z Flip4 v hodnotě 27.490 korun 

Udávejte trendy s kouskem, který se vejde i do těch nejmenších kapes a tašek. Malý, ale výjimečně výkonný i ve složeném režimu – takový je mobilní telefon, který do vaší dlaně padne jako ulitý a díky elegantnímu barevnému provedení, odrážejícímu váš jedinečný styl, udělá dojem i na široké okolí.

Vojenská zdravotní pojišťovna podporuje zdravý pohyb a životní styl jako prevenci k řadě onemocnění.

Vojenská zdravotní pojišťovna už více než čtvrtstoletí zajišťuje špičkovou zdravotní péči nejen pro vojáky, ale i pro všechny ostatní, od miminek po seniory. Poskytuje příspěvky na zdraví, pohyb a prevenci a každý klient může vstoupit do BeneFit Klubu, kde získá skvělé slevy na sportovní vybavení, oblečení, doplňky stravy, kosmetiku nebo dentální hygienu.

Soutěžní pravidla najdete ZDE