Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
ACE OF BASE - All That She Wants
Playlist
ACE OF BASE
All That She Wants
Právě vysílá:
Simona Krajíčková
Víkend na Hitrádiu Faktor

VYHRAJTE SI 3000 KORUN NA NÁKUP V GAPSTORE!

Zima je tady, je třeba prohřát naše šatníky něčím kvalitním na sebe! A když říkáme "kvalitním", myslíme tím NEJLEPŠÍM!

VYHRAJTE SI 3000 KORUN NA NÁKUPY V IKONĚ MODERNÍHO STYLU - ESHOPU ZNAČKY GAP! Každý pracovní den od 30.11. do 11.12. vyhraje jeden z vás!

Každé všední ráno vypustí Johan a Ondra ze Snídaně šampionů na Hitrádiu na náš Instagram jednu fotku se soutěžní otázkou. Pokud na ni odpovíte správně, jste ve hře o luxusní oblečení!

Všechny správné odpovědi najdete na www.gapstore.cz

Výherce dne vyhlásíme vždy odpoledne.

Gap, ikonická značka amerického moderního stylu, založená v roce 1969 v San Franciscu pokračuje ve své tradici založené na džínových produktech a oslovuje své zákazníky prostřednictvím on-line kanálů a franšízových maloobchodních prodejen po celém světě. Portfolio značky je postaveno nejen na dámské a pánské kolekci textilu a doplňků, ale i nejnovějších kolekcích jako je GapKids a babyGap 

Mezi jeho ambasadory se řadí talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová a slovenský raper Majk Spiri! Mimochodem, na gapstore.cz najdete od 30.11. do 6.12. slevy až 40 %

Pokud se navíc registrujete do věrnostního programu gapstore.cz, máte hned dodatečnou slevu 10 % na vše a speciální slevové nabídky.