Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
ONE REPUBLIC - Run
Playlist
ONE REPUBLIC
Run
Právě vysílá:
Simona Krajíčková
Víkend na Hitrádiu Faktor

Vyhrajte si all inclusive pobyt v Krkonoších!

Nestihli jste letos lyže? Všude už je plno? My vám seženeme luxusní  ubytování přímo v centru Krkonoš! A to nejlepší? Nezaplatíte za to ani korunu!

Poslouchejte vysílání Hitrádia Faktor a vyhrajte si v show Johana a Ondry all inclusive pobyt pro 2 ve stylovém horském apartmánu POCO LOCO v Peci pod Sněžkou! Hrajeme o něj každý den od 17. do 21. února mezi 12:00 a 15:00. Stačí se po výzvě moderátorů včas dovolat a splnit jednoduchý úkol. Milovníci zimních sportů a hor nemohou prohrát!

Jarní prázdniny jsou v plném proudu, děti odpočívají u babičky, ideální čas dopřát si s partnerem horský aktivní odpočinek mezi těmi nejlepšími sjezdovkami na našich nejvyšších horách! K tomu dostanete vstupenky na Stezku v korunách stromů a permice na lyže! Tohle rozhodně chcete!

Poco Loco jsou nové a stylově zařízené horské apartmány přímo v centru Pece pod Sněžkou v Krkonoších. Přímo z apartmánu se budete dívat na sjezdovku Javor, parkování je zdarma. Součástí penzionou je restaurace Bistrosteria, která sází nejenom na výbornou italskou kuchyni. Pec pod Sněžkou je stále vyhledávanější horské středisko pod naší nejvyšší horou, je krásné nejen v zimě, ale i v létě.

Mrkněte na www.pocoloco.cz!