Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
NEW KIDS ON THE BLOCK - Tonight
Playlist
NEW KIDS ON THE BLOCK
Tonight
Právě vysílá:
Simona Krajíčková
Víkend na Hitrádiu Faktor

Vyhrajte si ve Snídani šampionů ActivePass s VOZP!

Vyhrajte si atraktivní AcitvePass VOZP! Poslouchejte od 21. do 25. září Snídani šampionů na Hitrádiu, vyhrajte v soutěži Včera, dnes a zítra, a cena je vaše!

Že jsou všechny zdravotní pojišťovny stejné? Omyl, jen u Vojenské můžete získat kromě špičkové zdravotní péče a mnoha příspěvků na prevenci také členství ve slevovém BeneFit Klubu. Přihlásit k Vojenské se může úplně každý. Teď je ten správný čas, protože registrační období končí 30. září.

V dnešní době je zvlášť důležité dbát o své zdraví a obranyschopnost. Proto dnes soutěžíme s Vojenskou zdravotní pojišťovnou o exkluzivní balíček na podporu imunity, pročištění organismu a zdravé trávení od české firmy Ecce Vita. Hodnota celkem osmi přírodních produktů včetně extraktů z bylin či léčivých hub přesahuje hodnotu 5000 korun.

Vojenská zdravotní pojišťovna už více než čtvrtstoletí zajišťuje špičkovou zdravotní péči nejen pro vojáky, ale i pro všechny ostatní, od miminek po seniory. Poskytuje příspěvky na zdraví, pohyb a prevenci a každý klient může vstoupit do BeneFit Klubu, kde získá skvělé slevy ve sportovních obchodech, lékárnách, očních klinikách či lázních a také ActivePass na volné vstupy na sport, relaxaci i zábavu.

www.vozp.cz

Náhled obrázku