Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
SHEPPARD - Geronimo
Playlist
SHEPPARD
Geronimo
Právě vysílá:
Hitrádio Faktor
Hitrádio Faktor

Vyhrajte vstupenky do zábavního parku Energylandia v Polsku

energy_velky

V nejrychlejší soutěži v českém éteru RYCHLÉ PĚTCE hrajeme tento týden o vstupenky do ENERGYLANDIA.

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 937.  Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Výhry: 3x vstupenka do ENERGYLANDIA.

Zveme vás do největšího polského zábavního parku. ENERGYLANDIA je více než zábavní park, je to skutečné centrum zábavy! Jde největší zábavný park v Polsku, nabízející několik desítek atrakcí, které se nacházejí v prostoru 43 hektarů, určených pro všechny. Díky jedné vstupence zde můžete využívat všechna zařízení a atrakce, bez omezení a bez limitu. V Energylandii můžete strávit klidně celýn den. Tady se rozhodně nudit nebudete. 

Bajkolandia je krajina dětských snů, ve které se děti setkávají s postavami ze svých oblíbených pohádek. Najdete zde kolotoče, mini coastry, autíčka a letadýlka pro ty nejmenší.

Rodinná zóna nabízí atrakce pro celou rodinu. Je zde několik adrenalinových Roller Coasterů, vodní plavba, vláček a Formula Autodrom atd.

Extrémní zóna nabízí fenomenální zábavu pro všechny, kteří se chtějí podívat do očí strachu, dodává maximum adrenalinu, ale i obrovskou dávku radosti a zábavy na nejvyšších otáčkách. V nabídce této zóny je dostupných více než deset opravdu extrémních zařízení jako nejrychlejší a největší Roller Coastry, obrovské vahadlo Azec Swing, nebo mocné 40 metrové rameno Space Boostru, jehož rychlost může dosáhnout až 100 km/h, a přetížení až 5g! V této zóně kralují Mega Coaster Hyperion - největší a nejrychlejší v Evropě ve své kategorii a Water Coaster Speed - světový rekordman mezi vodními Roller Coastry.

Water Park napodobuje tropický ostrov s mnoha atrakcemi, zákoutími a vodní zábavou. Podvodní svět zase přiblíží Aqualantis

Dračí hrad je neuvěřitelné místo, které vypadá jako městečko vyjmuté přímo z Pána prstenů.