Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
AVA MAX - Kings & Queens
Playlist
AVA MAX
Kings & Queens
Právě vysílá:
Michal Knejp
Snídaně šampiónů

Vyhrajte zážitek s Dominikem a Kateřinou ze Snídaně šampionů

zazitek_velky

Snídaně šampionů vyráží na netradiční výlet do Českého Krumlova. Přidejte se k nám. Na Instagramu Hitrádia Faktor hrajeme o zážitek Adrenalin na big paddleboardech. Z hladiny Vltavy uvidíme netradiční pohled na historickou část města a čeká nás i sjezd dvou jezů. Tenhle skvělý zážitek si navíc užijeme společně.

Pokud chcete vyrazit s Dominikem, Kateřinou a hlavně vaším doprovodem, označte pod soutěžním příspěvkem v komentářích toho, s kým byste chtěli tento zážitek prožít. Po páteční Snídani šampionů vylosujeme 3 výherce, kteří vyrazí společně s námi.

Termín a lokace zážitku: 5. června 2022 (čas výhercům upřesníme) v Českém Krumlově.

Z „paluby“ paddleboardu se můžete těšit okouzlujícími výhledy na městský park, historické budovy v centru, zámek Český Krumlov ze 14. století, plášťový most, romantická zákoutí, pivovar Eggenberg. Vydejte se společně vstříc novým zážitkům.

Po příjezdu na placené parkoviště P3 v Českém Krumlově uvidíte půjčovnu 2W sports, kde budete mít sraz s moderátory. Půjčovna disponuje čistými toaletami (i pro vozíčkáře), občerstvením s nealko nápoji a kávou. Před vyplutím projdete krátkou instruktáží a na klidné hladině řeky přímo před půjčovnou si dovednosti osvojíte. Umístíte si věci do voděodolného bagu a můžete vyjet. Na trase jsou 2 jezy, které pro větší bezpečnost doporučujeme sjíždět vkleče nebo přenést. Krumlovské jezy se přenáší po levé straně. Po dojetí do cíle – Kemp u Trojice vystoupíte na břeh a poté budete odvezeni na start do půjčovny. Pojedete zcela sami bez instruktora. Vesty jsou v ceně pro každého, pro děti do 15 let jsou povinné.

Balíček obsahuje cca 1 hodina jízdy na paddleboardu, pádlo, pojistný popruh na nohu, voděodolný bag 10l, vestu, balenou vodu s sebou, dopravu zpět na start.

Partnerem soutěže je Allegria - firma na zážitky