Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
ROXETTE - How Do You Do
Playlist
ROXETTE
How Do You Do
Právě vysílá:
Simona Krajíčková
Víkend na Hitrádiu Faktor

ZOOT a Hitrádio Faktor vás oblečou na jaro!

Jaro je tady! Jako ne, že by tu nebylo už od ledna, ovšem teď dorazilo i oficiálně v kalendáři! A to znamená, že je třeba provětrat byty a hlavně šatníky. A jestli se vám při tom bude zdát, že to, v čem jste chodili loni, už na sebe prostě nemůžete vzít, jsme tady pro vás my! Máme pro vás soutěž, která vás na jaro obleče do nového!

Sledujte náš Instagram, poslouchejte naše vysílání, a vyhrajte poukaz na nákup za 5000 korun v módním on-off-line shopu ZOOT!

Každý den od 16. do 20. března dáme na sociální sítě fotku itnerpreta výherního songu. Až ho v čase 12 – 15 hodin v odpolední show Johana a Ondry uslyšíte, okamžitě volejte do studia na linku 800 937 937. Pokud budete třetí v pořadí a správně řeknete, co má interpret na sobě, je výhra vaše!

A rozhodně bude stát za to.

ZOOT je módní on-off-line shop s módou. Co to znamená? Že má výdejní místa po celé republice, kde si objednané věci můžete vyzkoušet ještě před zaplacením – s bleskurychlou dopravou nejpozději do druhého dne. A hlavně v klidu, protože na jejich vrácení – které je samozřejmě zdarma – pak stejně máte dalších 30 dní. Takže no stress.

https://www. ZOOT.cz/