Vysílací studio: 389 011 043
Dopravní linka: 800 800 101
PHARRELL WILLIAMS - Happy
Playlist
PHARRELL WILLIAMS
Happy
Právě vysílá:
Dana Formánková
Víkend na Hitrádiu Faktor

Dana Formánková

Dana Formánková

Kdo jsem: Třiadvacetiletá Budějčanda srdcem i duší, která je pro každou.. ehm srandu, ale zároveň jsem i šílenej stresař, strašpytel a hlavně lenoch. A teď už i hrdá víkenďáčka na Hitrádiu Faktor! 

Proč Hitrádio: Už jako náctiletá jsem toužila po tom moderovat v Hitrádiu, protože je to dle mého nejlepší rádio, co se hitů a skvělých moderátorů týče. 

Co mám ráda: Dobré jídlo a k tomu ještě lepší víno. Taky to, když jsem ve společnosti fajn lidí, kteří jsou na stejný vlně jako já. Jo a nesmím zapomenout zmínit manžela, protože kdybych to neuvedla, tak by mě zabil a ty víkendy odpoledne by neměl kdo vysílat :D. 

Co nemám ráda: Falešný a zlý lidi, není totiž nad upřímnost! Brzké vstávání (to fakt bolí). Určitě nepatřím mezi labužníky mořských plodů a nebo hub. Jo a taky určitě nemám ráda pavouky (čti 8mi nohý potvory, který jsou vždycky ready!)

Kde to mám ráda: Tohle je těžký popsat, protože mám ráda výhledy v přírodě, takže těch míst mám po jižních Čechách mraky, ale najdou se i krásné výhledy v Českém ráji. Samozřejmě ale domov je domov (a o posteli ani nemluvím). 

Hit mého srdce: Tohle je vážně strašně těžká otázka, protože miluju 80’ a 90’ a tam je tak moc dobrých hitů! Ale mezi moje oblíbený patří i třeba moderní předělávky těch 90’s. Tak abych teda uvedla aspoň jeden hit, tak aktuálně to je pecka s názvem I’m good (Blue) od Davida Guetty a Bebe Rexhy. 

Odkaz na Dany instagram zde